Zvoľte si jazyk:

Už iba krok vás delí od začatia novej etapy vášho života! Nepremárnite túto šancu! Vyplňte formulár, vyberte si balíček presne podľa seba a objednajte si Vigrax ešte dnes!

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, ktorý balíček si vybrať, zvoľte „Odporúčaný balíček“. Zaplatíte za 2 balenia a 1 dostanete od nás úplne zadarmo. Ušetríte tak 35%.

Keď máte takúto možnosť, využite ju!

1. Vyberte si balíček podľa seba

2xVigrax
1xVigrax zadarmo
79 Eur

Ponúkame vám možnosť objednať si doplnkový výrobok

 • Doplnkové balenie XtraSize za 39 EUR

  Nákupom jedného alebo viacerých balení Vigrax-u, si môžete teraz pridať Xtrasize do Vašej objednávky. Tento nový výrobok Vám pomôže zväčšiť dĺžku a hrúbku vášho penisu – bez vedľajších účinkov. Cena jedného balenia Xtrasize, mimo tejto akcie, je 59,- Eur.

2. Vyplňte formulár

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488

* - povinné polia

 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?

3. Zvoľte si spôsob platby

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


4. Objednať ihneď

Objednávka: 0 EUR
Poštovné a balné: 8 EUR
Spolu: 8 EUR
Dodacia doba: 2 dni


 • Garancia účinnosti

  Sme presvedčení o účinnosti Vigrax až do takej miery, že pokiaľ nebudete spokojní s výsledkami, garantujeme vám vrátenie peňazí za každé neotvorené balenie.

 • Trvalé výsledky

  Vigrax pomáha vášmu telu systematickým spôsobom, čo zaručuje trvalé výsledky. Užívajte Vigrax pravidelne a dosiahnete svoj cieľ. Zároveň zlepšíte kvalitu svojho intímneho života.

 • Bezpečnosť

  Vigrax je doplnok stravy, ktorý využíva výhradne prírodné prísady a bol dôkladne otestovaný v zdravotných inštitúciách. Analýzy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky počas užívania nášho výrobku. Vigrax má všetky potrebné bezpečnostné certifikáty.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné informácie nikde nezverejňujeme, ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo. Aby sme chránili vaše súkromie čo najviac, neposielame objednávky Slovenskou poštou.

 • Pre každého

  Vigrax je produkt určený pre každého zdravého dospelého muža a na jeho nákup nepotrebujete lekársky predpis. Muži trpiaci vážnejšími ochoreniami by sa mali pred začatím užívania poradiť so svojím lekárom.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.

Vigrax